Oryginalny dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym

Zespół projektowy
Dodatkowe informacje
Kategorie
Domy jednorodzinne Nowoczesna architektura
oryginalny dach dwuspadowy w domu jednorodzinnym
ORYGINALNY DACH DWUSPADOWY W DOMU JEDNORODZINNYM
Oryginalnym i przyciągającym uwagę elementem jest odsłonięta więźba dachowa, która nawiązuje kolorystycznie do brązowej cegły elewacyjnej. Z cegły tej wykonany został modernistyczny wykusz w postaci nadwieszonej kostki, w której znajduje się sypialnia gospodarzy
pomysl na oryginalny i ciekawy taras  dom z tarasem
POMYSL NA ORYGINALNY I CIEKAWY TARAS DOM Z TARASEM
Strefa dzienna została rozbudowana o taras którego przestrzeń została wyznaczona dwoma masywnymi filarami uplastyczniającymi bryłę budynku. Dodatkowym elementem wyróżniającym ten dom jest wolnostojący komin którego forma została podkreślona poprzez obłożenie go w całości cegłą klinkierową.
pomysl na nowoczesny wykusz dachowy
POMYSL NA NOWOCZESNY WYKUSZ DACHOWY
Ten dwupiętrowy dom jednorodzinny stanowi świetny przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej, w której zastosowano dach dwuspadowy. Wykorzystany system bez okapowy powoduję, że bryła budynku jest minimalistyczna i nowoczesna, a równocześnie świetnie wpisuje się w niemalże każdy krajobraz.
projekt domu z nietypowym i ciekawym  ukladem okien
PROJEKT DOMU Z NIETYPOWYM I CIEKAWYM UKLADEM OKIEN
Nietypowy kształt okien sprawia, że projekt wyróżnia się na tle innych domów jednorodzinnych, a równocześnie optymalnie doświetla wnętrze.
Nietypowy kształt okien sprawia, że projekt wyróżnia się na tle innych domów jednorodzinnych, a równocześnie optymalnie doświetla wnętrze.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok